• 690 660 980
  • kontakt@e4k.pl

Szkolenie "Tajemnice sprzedaży"

Sprzedaż to pozornie prosty proces, ale pozory mogą mylić. Sprzedawać nie każdy może, co więcej – nawet osoby posiadające odpowiednie cechy, aby sprzedawać skutecznie, powinny się stale uczyć.

Szkolenie "Tajemnice sprzedaży"

Jeśli uważasz, iż bez przygotowania każdy może sprzedawać skutecznie, to niestety musimy Ciebie rozczarować. Aby zyskać przewagę nad klientem w rozmowach i negocjacjach oraz zrozumieć jakie metody negocjacji są stosowane na Tobie – konieczna jest znajomość technik negocjacji i sprzedaży. Nasze szkolenie sprzedażowe nie tylko burzy powyższy mit, ale również pokazuje, jakie możliwości daje praktyka i wiedza dotycząca skutecznej komunikacji w rozmowach handlowych. Pomagamy uzyskać sukces, zarówno w podniesieniu poziomu sprzedaży, jak i w podniesieniu jakości rozmów i poprawy relacji z klientami. Dzięki temu szkoleniu uczestnicy nabiorą większej pewności siebie i będą w stanie prowadzić i operować rozmową w taki sposób, aby sprzedawać na wysokim poziomie rentowności i zapewniać sukces dwóm stronom negocjacji handlowych.

Program szkolenia:

1. Postawa, motywacja i umiejętności skutecznego handlowca-sprzedawcy 2. Zarządzanie bazą kliencką i własnymi działaniami sprzedażowymi 3. Skuteczne metody dostrajania się do klienta 4. Efektywne rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klienta 5. Skuteczne prezentowanie oferty sprzedażowej 6. Odnoszenie się do zastrzeżeń klienta 7. Kluczowe elementy sztuki negocjacji w sprzedaży 8. Skuteczne zamykanie sprzedaży

Program szkolenia można modyfikować pod potrzeby uczestników.
Po ukończonym szkoleniu, każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat.
Szkolenie prowadzone jest w sposób warsztatowy. Odpowiadamy na wszystkie pytania uczestników.
W cenę szkolenia wliczone są całodzienne przerwy kawowe.

Czas trwania: 20h dydaktycznych.
Cena szkolenia: ustalana indywidualnie.
Szkolenie indywidualne: Cena: 1900 zł.
Termin i miejsce szkolenia: ustalana indywidualnie.
Kontakt w sprawie szkolenia: 690 660 980 ; kontakt@e4k.pl

W cenie szkolenia gwarantujemy:

- certyfikowany trener,
- materiały dydaktyczne [materiału użyte podaczas szkolenia, materiały dodatkowe]
- certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia,
- konsultacje poszkoleniowe,
- serwis kawowy,

 

Zadaj pytanie

 

Szukasz innych szkoleń? Zostaw kontakt.

Propozycje szkoleń

Opracowaliśmy gotowe szkolenia podnoszące zysk w Państwa firmie adresowane do pracowników jak i managerów czy właściceli firm.
Sprawdź.